Version Control / Project* integration (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: !time ago
km: !time កន្លង​ទៅ
