Version Control / Project* integration (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Retry
kn: ಮರುಪ್ರಯತ್ನಿಸು
