Version Control / Project* integration (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Tags
ar: وسوم

en: Projects
ar: المشاريع

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: مستخدم

en: !time ago
ar: منذ !time
