Version Control / Project* integration (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: Tags
ja: タグ

en: Projects
ja: プロジェクト

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: !time ago
ja: !time 前
