Version Control / Project* integration (7.x-1.0-rc1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Next
no: Neste

en: Tags
no: Stikkord

en: Projects
no: Prosjekter

en: Save
no: Lagre

en: tag
no: tagg

en: User
no: Bruker

en: !time ago
no: !time siden

en: Retry
no: Prøv igjen
