Vertical Tabs Config (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Publishing options
am: የህትመት አማራጮች

en: Menu settings
am: የምናሌ ቅንብሮች

en: Comment settings
am: የአስተያየት ቅንብር

en: Revision information
am: የክለሳ መረጃ
