Vertical Tabs Config (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Administration
cy: Gweinyddiaeth

en: Publishing options
cy: Dewisiadau cyhoeddi

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Comment settings
cy: Gosodiadau sylw

en: Hide
cy: Cuddio

en: Revision information
cy: Gwybodaeth diwygiad

en: Author information
cy: Gwybodaeth awdur
