Vertical Tabs Config (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Comment settings
dz: བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Author information
dz: རྩོམ་པ་པོའི་བརྡ་དོན།
