Vertical Tabs Config (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: weight
hu: súly

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: Menu settings
hu: Menübeállítások

en: Comment settings
hu: Hozzászólás-beküldési beállítások

en: URL redirects
hu: Webcím átirányítások

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Meta tags
hu: Meta jelölők

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: Author information
hu: A szerző adatai

en: XML sitemap
hu: XML webhelytérkép

en: Url path settings
hu: Útvonal beállításai
