Vertical Tabs Config (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Administration
oc: Administracion

en: Publishing options
oc: Opcions de publicacion

en: Menu settings
oc: Paramètres del menú

en: Comment settings
oc: Paramètres dels comentaris

en: Hide
oc: Amagar

en: Meta tags
oc: Balisas meta

en: Revision information
oc: Informacions sus las revisions

en: Author information
oc: Informacions de redaccion
