Vertical Tabs Config (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Publishing options
bo: ཁྱང་སྤེལ་བྱེད་སྟངས

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Comment settings
bo: དཔྱད་གཏམ་སྒྲིག་འགོད

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Book outline
bo: དེབ་ཀྱི་མདོར་བསྟན

en: Revision information
bo: བསྒྱུར་བཅོས་ཀྱི་སྐོར

en: Author information
bo: རྩོམ་མཁན་གྱི་ཆ་འཕྲིན
