Vertical Tabs Config (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Publishing options
km: ជម្រើស​ការ​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Comment settings
km: ការ​កំណត់​មតិយោបល់

en: Hide
km: លាក់

en: Book outline
km: គ្រោង​សៀវភៅ

en: Revision information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Author information
km: ព័ត៌មាន​អំពី​អ្នក​និពន្ធ
