Vertical Tabs Config (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: weight
pt: peso

en: Administration
pt: Administração

en: Custom Breadcrumbs
pt: Navegações Estruturais personalizadas

en: Publishing options
pt: Opções de publicação

en: Menu settings
pt: Configurações de menu

en: Comment settings
pt: Definições dos comentários

en: URL redirects
pt: Redirecionamentos de URL

en: Hide
pt: Ocultar

en: Book outline
pt: Estrutura do livro

en: Revision information
pt: Informações da revisão

en: Author information
pt: Informação do autor

en: XML sitemap
pt: Mapa XML do site
