Vertical Tabs Config (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: weight
te: భారం

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Publishing options
te: ప్రచురణ ఎంపికలు

en: Menu settings
te: మెనూ అమరికలు

en: Comment settings
te: వ్యాఖ్య అమరికలు

en: Hide
te: దాచు

en: Revision information
te: కూర్పు సమాచారం

en: Author information
te: రచయిత సమాచారం
