Vertical Tabs Config (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: weight
de: Gewichtung

en: Administration
de: Verwaltung

en: Publishing options
de: Veröffentlichungseinstellungen

en: Menu settings
de: Menüeinstellungen

en: Comment settings
de: Einstellungen für Kommentare

en: URL redirects
de: URL-Umleitungen

en: Hide
de: Ausblenden

en: Meta tags
de: Meta-Tags

en: Book outline
de: Inhaltsverzeichnis

en: Revision information
de: Revisionsinformation

en: Author information
de: Informationen zum Autor

en: Customize display
de: Darstellung anpassen
