Vertical Tabs Config (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: weight
et: kaal

en: Administration
et: Haldus

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: URL redirects
et: URL ümbersuunamised

en: Hide
et: Peida

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Author information
et: Autori info

en: XML sitemap
et: XML sisukaart
