Vertical Tabs Config (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: weight
eu: pisua

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Custom Breadcrumbs
eu: Ogi-apur Egokituak

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Comment settings
eu: Iruzkinaren ezarpenak

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Book outline
eu: Liburuaren aurkibidea

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Author information
eu: Egilearen informazioa
