Vertical Tabs Config (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: weight
he: גובה

en: Administration
he: ניהול

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Comment settings
he: הגדרות לתגובות

en: Hide
he: הסתרה

en: Meta tags
he: מטה-דאטה

en: Book outline
he: מתאר הספר

en: Revision information
he: מידע על הגרסה

en: Author information
he: מידע על המחבר

en: XML sitemap
he: מפת אתר XML
