Vertical Tabs Config (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: weight
is: þyngd

en: Administration
is: Stjórnun

en: Publishing options
is: Útgáfustillingar

en: Menu settings
is: Valmyndastillingar

en: Comment settings
is: Stillingar ummæla

en: Hide
is: Fela

en: Revision information
is: Upplýsingar um útgáfur
