Vertical Tabs Config (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: weight
it: peso

en: Administration
it: Amministrazione

en: Publishing options
it: Opzioni di pubblicazione

en: Menu settings
it: Impostazioni del menù

en: Comment settings
it: Impostazioni dei commenti

en: URL redirects
it: Redirezione URL

en: Hide
it: Nascondi

en: Meta tags
it: Meta tag

en: Book outline
it: Struttura del book

en: Revision information
it: Informazione sulla revisione

en: Author information
it: Informazioni sull'autore

en: XML sitemap
it: Sitemap XML
