Vertical Tabs Config (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Publishing options
jv: Opsi penerbitan

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Comment settings
jv: Pangaturan komèntar

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Book outline
jv: Cengkorongan buku

en: Revision information
jv: Katrangan revisi

en: Author information
jv: Informasi penulis
