Vertical Tabs Config (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: weight
ug: چوڭلۇقى

en: Publishing options
ug: ئېلان قىلىش شەرتلىرى

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: Comment settings
ug: ئىنكاس تەڭشىگى

en: Hide
ug: يوشۇرۇش
