Vertical Tabs Config (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: weight
ca: amplada

en: Administration
ca: Administració

en: Custom Breadcrumbs
ca: Fil d'Ariadna personalitzat

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Comment settings
ca: Paràmetres dels comentaris

en: URL redirects
ca: Redireccions URL

en: Hide
ca: Oculta

en: Book outline
ca: Esquema del llibre

en: Revision information
ca: Informació de la revisió

en: Author information
ca: Informació de l'autor
