Vertical Tabs Config (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: weight
fa: وزن

en: Administration
fa: مدیریت

en: Custom Breadcrumbs
fa: سفارشی‌سازی ردپا

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Book outline
fa: سرفصل کتاب

en: Revision information
fa: اطلاعات بازبینی

en: Author information
fa: اطلاعات نویسنده

en: XML sitemap
fa: نقشه سایت XML
