Vertical Tabs Config (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: weight
fi: paino

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Publishing options
fi: Julkaisuasetukset

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Comment settings
fi: Kommentoinnin asetukset

en: URL redirects
fi: Osoiteuudelleenohjaukset

en: Hide
fi: Piilossa

en: Meta tags
fi: Meta-kentät

en: Book outline
fi: Kirjan hierarkia

en: Revision information
fi: Version tiedot

en: Author information
fi: Kirjoittajan tiedot

en: XML sitemap
fi: XML-sivukartta
