Vertical Tabs Config (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: weight
ja: ウェイト

en: Administration
ja: 管理

en: Publishing options
ja: 掲載オプション

en: Menu settings
ja: メニューの設定

en: Comment settings
ja: コメントの設定

en: URL redirects
ja: URL リダイレクト

en: Hide
ja: 非表示

en: Meta tags
ja: メタタグ

en: Book outline
ja: ブックアウトライン

en: Revision information
ja: リビジョン情報

en: Author information
ja: 投稿者の情報

en: XML sitemap
ja: XML サイトマップ
