Vertical Tabs Config (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: weight
nl: gewicht

en: Administration
nl: Beheer

en: Publishing options
nl: Publicatie-opties

en: Menu settings
nl: Menu-instellingen

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: URL redirects
nl: URL-omleidingen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Book outline
nl: Boekstructuur

en: Revision information
nl: Revisie-informatie

en: Author information
nl: Informatie over de auteur

en: XML sitemap
nl: XML-sitemap
