Vertical Tabs Config (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Publishing options
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਚੋਣਾਂ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Comment settings
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੈਟਿੰਗ

en: Book outline
pa: ਕਿਤਾਬ ਆਉਟ-ਲਾਈਨ

en: Author information
pa: ਲੇਖਕ ਜਾਣਕਾਰੀ
