Vertical Tabs Config (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: weight
sl: teža

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: Hide
sl: Skrij

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice

en: Author information
sl: Informacije o avtorju
