Vertical Tabs Config (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: weight
th: น้ำหนัก

en: Publishing options
th: ตั้งค่าการตีพิมพ์

en: Menu settings
th: ตั้งค่าเมนู

en: Comment settings
th: ตั้งค่าความคิดเห็น

en: Hide
th: ซ่อน

en: Book outline
th: หนังสือ

en: Revision information
th: ข้อมูลรุ่น

en: Author information
th: ข้อมูลผู้เขียน
