Vertical Tabs Config (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: weight
tr: ağırlık

en: Administration
tr: Yönetim

en: Publishing options
tr: Yayınlama seçenekleri

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Comment settings
tr: Yorum ayarları

en: URL redirects
tr: URL yönlendirmeleri

en: Hide
tr: Gizle

en: Meta tags
tr: Meta etiketleri

en: Book outline
tr: Kitap anahattı

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: Author information
tr: Yazar bilgisi

en: XML sitemap
tr: XML site haritası

en: Panelizer
tr: Panelleyici
