Vertical Tabs Config (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: weight
vi: chiều rộng

en: Administration
vi: Quản lý

en: Publishing options
vi: Tùy chọn xuất bản

en: Menu settings
vi: Thiết lập trình đơn

en: Comment settings
vi: Cài đặt bài bình luận

en: Hide
vi: Ẩn

en: Book outline
vi: Cấu trúc sách

en: Revision information
vi: Thông tin bản duyệt

en: Author information
vi: Thông tin tác giả
