Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Administration
be: Кіраванне

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Weight
be: Вага

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Publishing options
be: Налады публікацыі

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Comment settings
be: Налады каментараў

en: Hide
be: Схаваць

en: URL path settings
be: Наладкі шляху

en: Book outline
be: Структура кнігі

en: Revision information
be: Перагляд інфармацыі

en: Author information
be: Інфармацыя аб аўтары

en: Promotion options
be: Налады прасоўвання
