Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Administration
cs: Administrace

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Weight
cs: Váha

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Publishing options
cs: Možnosti zveřejnění

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů

en: URL redirects
cs: URL přesměrování

en: Hide
cs: Skrýt

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: Book outline
cs: Osnova knihy

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Author information
cs: Informace o autorovi

en: Promotion options
cs: Možnosti zviditelnění
