Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Administration
eo: Administrado

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Authoring information
eo: Aŭtora informo

en: Publishing options
eo: Publikigaj opcioj

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj

en: Comment settings
eo: Komentaj agordoj

en: URL path settings
eo: Agordoj de URL-vojoj

en: Book outline
eo: Libra skemo

en: Revision information
eo: Reviziaj informoj

en: Author information
eo: Aŭtoraj informoj
