Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Weight
fr: Poids

en: Custom Breadcrumbs
fr: Fils d'Ariane Personnalisés

en: Authoring information
fr: Informations de publication

en: Publishing options
fr: Options de publication

en: Menu settings
fr: Paramètres du menu

en: Comment settings
fr: Paramètres des commentaires

en: URL redirects
fr: URL redirigées

en: Hide
fr: Masquer

en: URL path settings
fr: Paramètres des chemins d'URL

en: Meta tags
fr: Balises meta

en: Book outline
fr: Structure du livre

en: Revision information
fr: Informations sur les versions

en: Author information
fr: Informations sur l'auteur

en: Vertical tab
fr: Onglet vertical

en: Promotion options
fr: Options de publication
