Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Weight
gl: Peso

en: Custom Breadcrumbs
gl: Migas de pan personalizadas

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Publishing options
gl: Opcións de publicación

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: Comment settings
gl: Configuración dos comentarios

en: Hide
gl: Agochar

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Book outline
gl: índice

en: Revision information
gl: Información da revisión

en: Author information
gl: Información sobre o autor

en: XML sitemap
gl: Mapa do sitio en XML

en: Vertical tab
gl: Grupo vertical de solapas

en: Promotion options
gl: Opcións de promoción
