Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Administration
hr: Administracija

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Weight
hr: Težina

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Publishing options
hr: Opcije objave

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika

en: Comment settings
hr: Postavke komentiranja

en: Hide
hr: Sakrij

en: URL path settings
hr: Postavke URL putanje

en: Meta tags
hr: Meta oznake

en: Book outline
hr: Korice knjige

en: Revision information
hr: Informacija o reviziji

en: Author information
hr: Podaci o autoru
