Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Display settings
hy: Ցուցադրության պարամետրերը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Comment settings
hy: Մեկնաբանությունների կարգավորումներ

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: Revision information
hy: Վերանայման տեղեկատվություն

en: Author information
hy: Հեղինակի մասին ինֆորմացիա
