Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Administration
lt: Administravimas

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Weight
lt: Svoris

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Hide
lt: Slėpti

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Author information
lt: Autoriaus informacija

en: Promotion options
lt: Paskelbimo nuostatos
