Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Weight
ne: वजन

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Book outline
ne: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: Author information
ne: लेखकको जानकारी
