Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Administration
pl: Administracja

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Weight
pl: Waga

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Publishing options
pl: Opcje publikacji

en: Menu settings
pl: Ustawienia menu

en: Comment settings
pl: Ustawienia komentarzy

en: URL redirects
pl: Przekierowania adresów

en: Hide
pl: Ukryj

en: URL path settings
pl: Adres

en: Meta tags
pl: Tagi meta

en: Book outline
pl: Konspekt książki

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Author information
pl: Informacje o autorze

en: XML sitemap
pl: Mapa XML witryny

en: Vertical tab
pl: Karta pionowa

en: Promotion options
pl: Opcje wyróżnienia
