Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Weight
ro: Greutate

en: Custom Breadcrumbs
ro: Personalizare Breadcrumb-uri

en: Authoring information
ro: Informaţii despre autor

en: Publishing options
ro: Opţiuni de publicare

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Comment settings
ro: Opţiuni comentarii

en: Hide
ro: Ascunde

en: URL path settings
ro: Opţiuni cale URL

en: Book outline
ro: Structură carte

en: Revision information
ro: Informaţii revizie

en: Author information
ro: Informaţii despre autor

en: Promotion options
ro: Opțiuni de promovare
