Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Administration
ru: Администрирование

en: Display settings
ru: Настройки отображения

en: Weight
ru: Вес

en: Authoring information
ru: Информация об авторе

en: Publishing options
ru: Настройки публикации

en: Menu settings
ru: Настройки меню

en: Comment settings
ru: Настройки комментариев

en: URL redirects
ru: Перенаправления url-адресов

en: Hide
ru: Скрыть

en: URL path settings
ru: Настройки адресов

en: Meta tags
ru: Мета-теги

en: Book outline
ru: Оглавление книги

en: Revision information
ru: Информация о редакции

en: Author information
ru: Информация об авторе

en: XML sitemap
ru: XML-карты сайта

en: Vertical tab
ru: Вертикальная вкладка

en: Promotion options
ru: Настройки публикации
