Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Administration
sk: Administrácia

en: Display settings
sk: Nastavenie zobrazovania

en: Weight
sk: Váha

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Comment settings
sk: Nastavenie komentárov

en: URL redirects
sk: URL presmerovania

en: Hide
sk: Skryť

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Meta tags
sk: Meta tagy

en: Book outline
sk: Osnova knihy

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: Author information
sk: Informácie o autorovi

en: XML sitemap
sk: XML mapa stránky

en: Promotion options
sk: Možnosti zobrazovania
