Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Administration
sq: Administrimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Authoring information
sq: Informacione mbi lidhjen

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë

en: Comment settings
sq: Rregullimet e komenteve

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL

en: Book outline
sq: Struktura e librit

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit

en: Author information
sq: Informacione mbi autorin
