Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Weight
sv: Vikt

en: Authoring information
sv: Författarinformation

en: Publishing options
sv: Publiceringsalternativ

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Comment settings
sv: Inställningar för kommentarer

en: URL redirects
sv: URL-omdirigeringar

en: Hide
sv: Dölj

en: URL path settings
sv: Inställningar för URL-alias

en: Meta tags
sv: Metataggar

en: Book outline
sv: Bokdisposition

en: Revision information
sv: Information om versionshantering

en: Author information
sv: Författarinformation

en: Vertical tab
sv: Vertikal flik

en: Promotion options
sv: Alternativ för lansering
