Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Weight
uk: Вага

en: Custom Breadcrumbs
uk: Власні навігаційні лінійки

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: URL redirects
uk: Переспрямування URL

en: Hide
uk: Приховати

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Book outline
uk: Підшивка книги

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Author information
uk: Інформація про автора

en: XML sitemap
uk: XML-мапа сайту

en: Vertical tab
uk: Вертикальна вкладка

en: Panelizer
uk: Панелайзер

en: Promotion options
uk: Опції винесення
