Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Administration
af: Administrasie

en: Weight
af: Gewig

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Comment settings
af: Kommentaarverstellings
