Vertical Tabs Config (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Administration
ar: الإدارة

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Weight
ar: الوزن

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Publishing options
ar: خيارات النشر

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Comment settings
ar: إعدادات التعليق

en: Hide
ar: إخفاء

en: URL path settings
ar: إعدادات المسار

en: Book outline
ar: هيكل الوثيقة

en: Revision information
ar: معلومات المراجعة

en: Author information
ar: معلومات المؤلف
